Варіанти оплати в нашому інтернет-магазині:

Накладний платіж (оплата при отриманні)  

Ви маєте змогу оплатити карткою чи готівкою після того, як товар буде доставлено у відділеня Нової Пошти та попередньо оглянуто вами.

Для цього при оформленні замовлення оберіть опцію “Оплата при отриманні (накладний платіж)”. Звертаємо вашу увагу на те, що  існує комісія від Нової Пошти за послугу “Накладний платіж”. Цю комісію сплачує покупець.

Оплата за реквізитами IBAN (оплата на розрахунковий рахунок ФОП)

Після того як ви оформите замовлення і ми його підтвердимо, на вашу електронну адресу/месенджери Viber чи Telegram надійдуть реквізити для оплати. Ви матимете змогу оплатити за товар через свій онлайн банкінг чи з мобільного додатку вашого банку. Зазвичай, комісія, яку беруть банки за оплату по реквізитам складає декілька гривень. Це оптимальний варіант для тих, хто не хоче сплачувати зайву комісію за послугу “Накладний платіж”. 

Онлайн-оплата (оплата на сайті)

Це безпечний варіант оплати за товар в інтернет-магазині. При виборі цієї опції оплати ви будете перенаправлені на сторінку платіжної системи WayForPay.
payments

Варіанти доставки замовлених товарів:

Нова Пошта

Доставка у відділення Нової Пошти (БЕЗКОШТОВНО)

Звертаємо вашу увагу на те, що всі замовлені вами товари в нашому інтернет-магазині, незалежно від суми та кількості одиниць, доставляються в будь-яке відділення Нової Пошти на території України БЕЗКОШТОВНО. Ви сплачуєте лише комісію перевізника за послугу “Накладний платіж”, якщо така опція була обрана при оформленні замовлення. 

Доставка курʼєром Нової Пошти на вашу адресу (послугу оплачує покупець)

При оформленні замовлення ви маєте змогу замовити доставку курʼєром Нової Пошти на будь-яку зручну для вас адресу в Україні (при умові, що перевізник зможе доставити таке замовлення за вказаною адресою). Вартість такої доставки СПЛАЧУЄ ПОКУПЕЦЬ за тарифами перевізника.
 

Опрацювання замовлень

Ваші замовлення опрацьовуються в будні дні з 9-00 до 18-00. Якщо Ви оформлюєте замовлення у вихідний чи святковий день, ми зможемо опрацювати його на наступний робочий день. Замовлення, які зроблені до 17-00 в будній день можуть бути відправлені того ж дня.